| Startuj z nami | Dodaj do ulubionych | Księga gości | Forum dyskusyjne | Chat | Newsletter | Powiadom znajomego | Poczta | Facebook | Youtube | Google+ |
Polski English Deutsch
- | - Katalog Firm Słupsk Powiat | Katalog Firm Słupsk | Przetargi | Szukam/dam prace | Bezrobocie | Ogłoszenia | Historia Słupsk Powiat | Kultura i sztuka | Rozrywka - | -
- | - Starostwo Powiatowe Słupsk | Wyszukiwarka | Klimat | Pogoda | Słupsk Powiat w liczbach | Współpraca zagraniczna | Mapa Słupsk Powiat | Społeczność | Turystyka - | -

Słupsk Powiat Słupsk Powiat / Gospodarka i biznes / Biznes wiadomości

eGospodarka.pl

26.09.2017 Edukacja finansowa dzieci: uczymy powielać złe wzorce?

Odkąd powrót do ośmioklasowej szkoły podstawowej stał się przesądzony, o reformie szkolnictwa mówiło się niemal nieustannie. Debata... więcej »

26.09.2017 Zbiorniki wodne - kiedy pozwolenie na budowę jest konieczne?

Przepisy prawa budowlanego stanowią, że tylko w przypadku zbiorników wodnych o powierzchni do 50 mkw nie jest wymagane pozwolenie na budowę,... więcej »

26.09.2017 Giełdowi deweloperzy znowu na dużym plusie

Dobra passa na rynku deweloperskim trwa w najlepsze. Świetna sprzedaż mieszkań widoczna jest również w opublikowanych ostatnio półrocznych... więcej »

25.09.2017 Trudne działki budowlane: jak sobie poradzić?

Kupno działki pod budowę domu to sprawa niezwykle istotna. Decydującą wpływ na ostateczną decyzję ma najczęściej cena, a ta bywa niższa,... więcej »

25.09.2017 UOKiK: jest zgoda na 4 kolejne przejęcia

UOKiK daje zielone światło kolejnym przejęciom. Cztery wydane ostatnio decyzje dotyczą przedsiębiorstw działających w obszarze usług... więcej »

25.09.2017 Bezpieczeństwo na drodze. Jaki jest polski styl jazdy?

Statystyki Komendy Głównej Policji nie pozostawiają złudzeń - bezpieczeństwo na drodze kuleje. Ilość wypadków śmiertelnych, do których... więcej »

25.09.2017 Rezerwacja last minute jak randka w ciemno

Wprawdzie polscy turyści wolą planować wakacje ze spory wyprzedzeniem, to nie brakuje wśród nich również miłośników emocji, którzy... więcej »

25.09.2017 Bilety online a prawa konsumentów