| Startuj z nami | Dodaj do ulubionych | Księga gości | Forum dyskusyjne | Chat | Newsletter | Powiadom znajomego | Poczta | Facebook | Youtube | Google+ |
Polski English Deutsch
- | - Katalog Firm Słupsk Powiat | Katalog Firm Słupsk | Przetargi | Szukam/dam prace | Bezrobocie | Ogłoszenia | Historia Słupsk Powiat | Kultura i sztuka | Rozrywka - | -
- | - Starostwo Powiatowe Słupsk | Wyszukiwarka | Klimat | Pogoda | Słupsk Powiat w liczbach | Współpraca zagraniczna | Mapa Słupsk Powiat | Społeczność | Turystyka - | -

Słupsk Powiat Słupsk Powiat / Gospodarka i biznes / Biznes wiadomości

13.12.2017 Świąteczna awaria telefonu nikogo nie dziwi

Boże Narodzenie to trudny czas dla naszych telefonów. Okazuje się, że to właśnie u schyłku roku nasze smarfony najczęściej ulegają... więcej »

13.12.2017 Polityka wynagrodzeń w spółce Netia SA

Artykuł prezentuje funkcjonujący w spółce Neta SA system wynagrodzeń. Omówione zostały główne jego parametry, czyli pensja zasadnicza,... więcej »

12.12.2017 Koszty utrzymania mieszkania XI 2017

285,8 zł per capita, a więc 572 zł miesięcznie. To koszty utrzymania mieszkania, które musi ponieść obecnie dwuosobowa rodzina - wynika z... więcej »

12.12.2017 Podróż służbowa w firmie transportowej

Podróże służbowe w branży transportowej, to rzecz na tyle normalna, że często zdarza nam się o niej zapominać. Tymczasem każdy wyjazd... więcej »

12.12.2017 50% koszty uzyskania przychodu w 2018 r.

W przyszłym roku limit 50% kosztów uzyskania przychodów stosowanych przez twórców i artystów zostanie podwojony. Dodatkowo w ustawie znajdzie... więcej »

12.12.2017 Handel zagraniczny I-X 2017

W pierwszych dziesięciu miesiącach bieżącego roku najwięcej towarów przyjeżdżało do naszego kraju z terenów Niemiec, Chin i Rosji -... więcej »

12.12.2017 Skutki u nabywcy błędnego opodatkowania VAT odwrotnego obciążenia

W przypadku usług budowlanych objętych odwrotnym obciążeniem bardzo istotne jest to, aby je prawidłowo rozliczyć na gruncie podatku VAT.... więcej »

12.12.2017 Za przerwę w jeździe zapłacisz wyższe składki OC?

Doświadczenie pokazuje, że osoba, które zdaje prawo jazdy niekoniecznie z marszu decyduje się na kupno własnych czterech kółek. Czasami od... więcej »

12.12.2017 Enclave - Bouygues Immobilier buduje mieszkania w Pruszkowie

Na podwarszawskim Pruszkowie powstaje najnowsza inwestycja Bouygues Immobilier Polska. Osiedle Enclave to pięć trzypiętrowych budynków, w... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 14 następne »